TEKSTİL 2020-03-07T17:18:07+00:00

TEKSTİL

SeaCompass Marine Ürünleri

Grubumuz bünyesinde, Bodrum Karia Port Alışveriş Merkezinde faaliyet gösteren SeaCompass mağazası, adını aynı zamanda tescilli tekstil markamız olan SeaCompass’ tan almaktadır.

Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yapan CM Tekstil, ülkemizin önde gelen tedarik zincirlerinin moda ve trend konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazacılık kimliğini marka kimliğine taşımıştır.

Günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılabilen şık ve rahat tasarımlı ürünlerimiz; kadın, erkek ve çocuk reyonları ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Sea Compass, ülkemizin önde gelen tedarik zincirlerine ait moda ve trend ürünlerini müşteri ihtiyaçları ile sentezleyerek özenle seçip, mağazamızda kaliteli ürün, kusursuz hizmet ve uygun fiyat politikasıyla sizlerle buluşturmaktadır. Tekstil ve ayakkabı ağırlıklı ürünlerin bulunduğu mağazamızda yer alan markalardan bazıları şunlardır: SeaCompass, Nike, Kappa, Jack & Jones, Only, Hammer Jack